„W sprzedaży fotowoltaiki ważne są nie tylko umiejętności sprzedażowe. Aby mieć wyniki, musisz być też doskonale przygotowany technicznie.”

KONFERENCJA SKŁADA SIĘ Z 3 MODUŁÓW

Program konferencji*

10:00 – 10:05 – Rozpoczęcie konferencji

Prelegent: Anna Zaremba i Agata Koman-Więch

Przywitanie uczestników. Informacje organizacyjne. Zapowiedzi prelekcji.

 


Zobacz BIO prelegentów

Anna Zaremba

Właścicielka firmy Szkolenia OZE, która zajmuje się realizacją specjalistycznych szkoleń w zakresie systemów fotowoltaicznych zarówno dla instalatorów jak i przedstawicieli handlowych, a także szkoleń biznesowych w obszarze branży fotowoltaicznej.

Manager i koordynator szkoleń i konferencji dla branży fotowoltaicznej, strateg i wizjoner.

Współpracuje z szerokim gronem ekspertów z branży fotowoltaicznej oraz elektrycznej, skupia się na rzetelnym i merytorycznym przekazaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Pomysłodawczyni i organizatorka międzynarodowej konferencji połączonej z targami wystawienniczymi ONLINE PV Conference&Expo skierowanej do branży fotowoltaicznej.

Swoją działalność realizuje w ramach marki Szkolenia OZE oraz fanpage’a Portal OZE, a także grupy na Facebooku skierowanej do kobiet Fotowoltaika Kobiecym Okiem.

Od 2008 roku związana z tematyką funduszy unijnych. Doradca w zakresie przedsiębiorczości oraz opracowania wniosków o dofinansowanie działalności gospodarczej i biznes planów.

 


 

Agata Koman-Więch

1. PANEL STRATEGICZNY

10:05 – 10:20 – „Jak budować markę osobistą w branży fotowoltaicznej?

Prelegent: Anna Oszajca

Z prelekcji dowiesz się:

  • Czym jest marka osobista?
  • Jakie korzyści wynikają z budowania marki osobistej.
  • Jak tworzyć spójny wizerunek, który przyciągnie klientów i partnerów biznesowych.

 


Zobacz BIO prelegentów

Anna Oszajca

Anna Oszajca – trener autoprezentacji medialnej i mentor holistycznego podejścia do tworzenia marki osobistej. Założycielka Akademii Medialnej – przestrzeni ludzi nowych mediów, która kształci i rozwija mentalność w kreowaniu wizerunku w mediach społecznościowych. Anna nadaje markom osobowość medialną. Pokazuje jak wydobyć swój indywidualny charakter, kreować osobowość, tworzyć wartościowe treści i występować publicznie, żeby inni chcieli to oglądać – a następnie współpracować biznesowo właśnie z Tobą. Jej misja to zmieniać osoby w osobowości medialne i robi to w autorskich metodach nauczania. Twórca szkoleń  “Kamera, Akcja! Autoprezentacja Medialna”, „Marka Osobista Marką Sukcesu” „Jak wyzwolić w sobie kreatywność”, „LinkedIn New Connect”, „Indywidualnie o marce”, „Interaktywna marka”. 

 

Jeśli czujesz, że Twój biznes potrzebuje medialnego boosta, a Ty sam masz dość obaw i ograniczeń, które dławią Cię, gdy masz się zaprezentować światu – Anna, jest tym człowiekiem, który pomoże przejść Ci medialną transformację i ze swobodą wyrazić siebie, wykorzystując marketing online w swoim biznesie. 

Więcej o Annie przeczytasz 

www.akademiamedialna.com

na www.linkedin.com/in/annaoszajca/

www.facebook.com/oszajcaanna

10:20 – 10:40 – „Jakich kompetencji u pracowników szukają pionierzy i liderzy w branży OZE?”

Prelegent: Kamila Czarnomska-Shiers

Kogo chcą zatrudniać najlepsze firmy w tej branży? Jakich handlowców i pracowników szukają pionierzy i liderzy rynku OZE? Podczas tej prelekcji dowiesz się czy trzeba mieć doświadczenie, żeby startować do takich firm i usłyszysz co zrobić, żeby móc w nich pracować.

 


Zobacz BIO prelegentów

Kamila Czarnomska-Shiers

95% jej klientów przychodzi z polecenia. Pracuje z CEO, dyrektorami, managerami różnego szczebla oraz członkami Rad Nadzorczych, specjalistami i przedsiębiorcami. Jest twórcą, a także opiekunem merytorycznym studiów podyplomowych dla doradców zawodowych.

Występuje w mediach w roli eksperta. 8 lat doświadczenia (kraj, zagranica) 5000+ godzin konsultacji B2B i B2C 400+ wykreowanych profili LinkedIn 130+ znanych branż (specyfika, schematy) 100+ rekomendacji – blisko 70 tylko na LinkedIn 100+ wywiadów, wpisów eksperckich w mediach.

10:40 – 11:00 – „Perspektywy rozwoju branży OZE – blockchain i tokenizacja farm słonecznych”

Prelegent: Rahim Blak

Tokenizacja to zupełnie nowa forma pozyskiwania środków, która odnalazła swoje miejsce w świecie OZE. Dzięki rozproszonemu
kapitałowi można w łatwy sposób pozyskiwać środki potrzebne do wybudowania farm słonecznych. Dodatkowo daje możliwość jej inwestorom produkcji własnego, zielonego prądu.

O czym będziecie mogli usłyszeć podczas wystąpienia Rahima Blaka?

  • O praktycznym zastosowaniu technologii blockchain w Energetyce.
  • O tokenizacji, jako formie pozyskiwania kapitału na budowę farm słonecznych.
  • O wyższości posiadania tokenów nad udziałami w farmie.

 


Zobacz BIO prelegentów

Rahim Blak

Absolwent wydziału malarstwa ASP w Krakowie i MBA w Łodzi, jest członkiem rady przedsiębiorców ASP w Krakowie, prowadzi zajęcia z e-marketingu i social media na MBA w Łodzi, AGH i WSEI w Krakowie oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Prelegent wielu konferencji, na których zdobywa najwyższe miejsca w ocenie uczestników. Jest seryjnym przedsiębiorcą, który ma już na koncie takie firmy jak click community – agencja social media, edrone – CRM dla e-commerce, mosaico – platforma do tokenizacji oraz copernic – inicjatywy, która ma na celu zbudowanie 1000 farm słonecznych.

2. PANEL TECHNICZNY

11:00 – 11:20 – „Przygotowanie techniczne i merytoryczne handlowców, a wpływ na sprzedaż”

Prelegent: Marcin Dolata

Przygotowanie techniczne i merytoryczne handlowców w branży fotowoltaicznej ma kluczowe znaczenie nie tylko dla montażu, ale również dla sprzedaży i efektów osiąganych przez handlowców. Podczas tej prelekcji usłyszycie jakie są kluczowe czynniki oraz jak one wpływają na relacje z klientami i wyniki sprzedażowe.


Zobacz BIO prelegentów

Marcin Dolata

Założyciel i prezes zarządu EasySolar. Inżynier energetyki odnawialnej. Absolwent akceleratorów – PowerHouse w Dolinie Krzemowej, MIT Enterprise Forum CEE w ramach Massachusetts Institute of Technology oraz Impact Poland w ramach FundingBox.

Seryjny przedsiębiorca mający ponad 16 lat doświadczenia w biznesie, zarządzaniu zespołem, marketingu i sprzedaż. Od ponad 9 lat działa na rynku fotowoltaiki tworząc oprogramowanie dla firm sprzedających instalacje fotowoltaiczne. Na co dzień oprócz zamiłowania do biznesu, nałogowy sportowiec.

11:20- 11:40 – „Jak zrealizować doskonały audyt u klienta?”

Prelegenci: Dawid Kłosek i Rafał Makowski

Podczas swojej prelekcji Dawid i Rafał pokażą jak dobrze zrobiony audyt wpływa na  relacje z klientami, wyniki sprzedażowe, zrealizowany montaż, a co za tym idzie, na ostateczne zadowolenie klienta.


Zobacz BIO prelegentów

Dawid Kłosek

Praktyk – instalator i serwisant systemów fotowoltaicznych, a także handlowiec oraz audytor instalacji. Zajmuje się w szczególności projektowaniem i wykonawstwem mikroinstalacji fotowoltaicznych on-grid. Wykładowca szkoleń praktycznych z zakresu systemów fotowoltaicznych dla instalatorów i przedstawicieli handlowych. Programowanie i montaż osprzętu urządzeń inteligentnych budynków. Właściciel firmy w branży fotowoltaicznej oraz elektrycznej.

Rafał Makowski

Doświadczony doradca techniczno – handlowy w branży fotowoltaicznej. Przeprowadził setki rozmów handlowych zakończonych sukcesem i setki audytów fotowoltaicznych. Skupiony na tym, żeby być dla klienta nie tylko doradcą, ale też ekspertem.

Stale się doskonali biorąc udział w certyfikowanych szkoleniach takich jak: Consulting Manager Winaiko, Hyundai, Ja Solar, Fronius, SMA i innych.

11:40 – 12:00 – „5 najważniejszych aspektów prawnych przy sprzedaży fotowoltaiki”

Prelegent: Natalia Matlak

Na co handlowiec powinien zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy z klientem? Jakie są prawa i obowiązki klientów? Jakie klauzule są niedozwolone do stosowania na umowach w branży fotowoltaicznej?

Na te pytania odpowie adwokat Natalia Matlak, specjalistka prawa w dziedzinie OZE.


Zobacz BIO prelegentów

Natalia Matlak

Adwokat, która specjalizuje się w prawie odnawialnych źródeł energii. Działa na rynku usług prawniczych od 2012 r. Ukończyła wyższe studia prawnicze na Akademii Krakowskiej im. A. F. Modrzewskiego na kierunku prawo, broniąc pracę magisterską z prawa gospodarczego pt. „ Nieważność uchwał spółki z o.o.” Ukończyła podyplomowe studia z zakresu prawa pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 2018 roku wpisana na listę adwokatów Naczelnej Rady Adwokackiej jako członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku – Białej wykonuje zawód adwokata. Od 2018 roku prowadzi Kancelarię Adwokacką Matlak z siedzibą w Oświęcimiu, należącą do grupy ADDMW Adwokaci i Radcowie Prawni z siedzibą w Bielsku – Białej.

3. PANEL SPRZEDAŻOWY

12:05 – 12:25 – „Gry klientów i jak sobie z nimi radzić”

Prowadzący: Martyna Cichowicz

Klienci są obecnie bombardowani telefonami i wizytami handlowców z branży fotowoltaicznej. Przez to nauczyli się stosować gry, które mają za zadanie ochronić ich przed natarczywymi przedstawicielami. „Dopuszczają” do siebie jedynie tych, którzy są w stanie przejść przez te zapory.

Podczas tej prelekcji poznacie 5 najczęstszych gier klientów, które sprawiają, że handlowcy się wycofują. Jednocześnie dostaniecie 5 konkretnych sposobów na to, jak sobie z nimi poradzić.


Zobacz BIO prelegentów

Martyna Cichowicz

Z wykształcenia psycholog biznesu, coach i mentor. Wieloletni praktyk sprzedaży.

14 letnie doświadczenie jako handlowiec i menedżer sprzedaży zdobywała głównie w branżach medycznej i szkoleniowej. Sprzedając produkty medyczne miała kontakt zarówno z sieciami aptek jak i prywatnymi właścicielami. Reprezentując hurtownie farmaceutyczną przez lata pracowała nad relacjami z klientami, negocjując umowy, dobierając najlepsze rozwiązania do indywidualnych potrzeb klientów.

Od ponad 4 lat uczy tego innych, prowadząc szkolenia dla handlowców, managerów oraz otwarte szkolenia rozwojowe. Pracuje zarówno z przedsiębiorstwami jak i osobami indywidualnymi.

Obecnie szkoli liderów oraz handlowców, głównie działów call center, retail oraz door to door, przede wszystkim w branży telekomunikacyjnej edukacyjnej i fotowoltaicznej. Tematyka prowadzonych szkoleń to m. in. sprzedaż, zarządzanie, rozwój osobistych kompetencji miękkich.  Jest specjalistką w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań biznesowych i rozwojowych dla uczestników szkoleń.

12:25 – 12:45 – „Kiedy od Ciebie kupię, handlowcu”

Prelegenci: Anna Zaremba i Ela Sawczuk

Nie zawsze mamy odwagę i możliwość zapytać klienta, dlaczego zdecydował się na współpracę z konkurencją i nie od nas kupił instalację fotowoltaiczną. Ta prelekcja będzie wyznaniem klientów na temat współpracy z handlowcami w branży PV. Anna Zaremba i Ela Sawczuk skomentują to od strony merytorycznej.


Zobacz BIO prelegentów

Anna Zaremba

Właścicielka firmy Szkolenia OZE, która zajmuje się realizacją specjalistycznych szkoleń w zakresie systemów fotowoltaicznych zarówno dla instalatorów jak i przedstawicieli handlowych, a także szkoleń biznesowych w obszarze branży fotowoltaicznej.

Manager i koordynator szkoleń i konferencji dla branży fotowoltaicznej, strateg i wizjoner.

Współpracuje z szerokim gronem ekspertów z branży fotowoltaicznej oraz elektrycznej, skupia się na rzetelnym i merytorycznym przekazaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Pomysłodawczyni i organizatorka międzynarodowej konferencji połączonej z targami wystawienniczymi ONLINE PV Conference&Expo skierowanej do branży fotowoltaicznej.

Swoją działalność realizuje w ramach marki Szkolenia OZE oraz fanpage’a Portal OZE, a także grupy na Facebooku skierowanej do kobiet Fotowoltaika Kobiecym Okiem.

Od 2008 roku związana z tematyką funduszy unijnych. Doradca w zakresie przedsiębiorczości oraz opracowania wniosków o dofinansowanie działalności gospodarczej i biznes planów.

Ela Sawczuk

Z wykształcenia psycholog biznesu. Certyfikowany trener, coach i mentor.

Wieloletni praktyk sprzedaży. Ma ponad 16 lat doświadczenia w sprzedaży w branżach ubezpieczeń, finansów i edukacji. Nadal aktywnie sprzedaje, żeby nie wypaść z wprawy.

Od ponad 9 lat szkoli handlowców, managerów i dyrektorów sprzedaży.

Pracuje z branżą fotowoltaiczną, transportową, finansową, windykacyjną, edukacyjną i wieloma innymi. Prowadzi szkolenia, mentoringi i indywidualne procesy podnoszące skuteczność sprzedaży u swoich klientów.

Przeprowadziła już ponad 7500 godzin szkoleń. W jej szkoleniach uczestniczyło przeszło 1200 uczestników.

Wykładowca praktycznych przedmiotów biznesowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu i w Opolu.

Autorka w branżowych pismach specjalistycznych takich jak As Sprzedaży, Szef Sprzedaży, Nowa Sprzedaż oraz ebooków dotyczących sprzedaży.

Prelegentka w ogólnopolskich i lokalnych konferencjach i wydarzeniach takich jak: Zgrupowanie Asów Sprzedaży, Trenferencja, Biznes Toastmasters, Młodzi na rynku pracy, Środowe Inspiracje oraz Mama w IT.

Specjalistka w tworzeniu nowatorskich rozwiązań biznesowych i programów szkoleń dopasowanych do potrzeb klienta.

Zawód trenera wybrała nieprzypadkowo. Łączy on jej pasję do rozwoju osobistego, z pasją pracy z ludźmi. Jako trener daje okazję do zdobywania doświadczeń.

Na szkoleniach i warsztatach pracuje tak, by uczestnicy wyszli z rozwiązaniami, praktycznie do zastosowania od razu.

12:45 -13:15 – „Jak sprzedawać fotowoltaikę, pomimo dużej konkurencji, nie grając ceną?”

Prelegent: Ela Sawczuk

Przeprowadzone badania na ponad 500 handlowcach z branży fotowoltaicznej pokazują, że największym problemem w ich pracy jest sprzedaż fotowoltaiki w sytuacji, kiedy konkurencja drastycznie obniża ceny.

Co zrobić, żeby sprzedawać drożej, w dobie wysokiej konkurencyjności? Jak pokazać klientowi wartość swojego produktu i przekonać go, że najniższa cena nie jest wcale najtańszym rozwiązaniem? Na te pytania odpowie Ela Sawczuk podczas swojej prelekcji.


Zobacz BIO prelegentów

Ela Sawczuk

Z wykształcenia psycholog biznesu. Certyfikowany trener, coach i mentor.

Wieloletni praktyk sprzedaży. Ma ponad 16 lat doświadczenia w sprzedaży w branżach ubezpieczeń, finansów i edukacji. Nadal aktywnie sprzedaje, żeby nie wypaść z wprawy.

Od ponad 9 lat szkoli handlowców, managerów i dyrektorów sprzedaży.

Pracuje z branżą fotowoltaiczną, transportową, finansową, windykacyjną, edukacyjną i wieloma innymi. Prowadzi szkolenia, mentoringi i indywidualne procesy podnoszące skuteczność sprzedaży u swoich klientów.

Przeprowadziła już ponad 7500 godzin szkoleń. W jej szkoleniach uczestniczyło przeszło 1200 uczestników.

Wykładowca praktycznych przedmiotów biznesowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu i w Opolu.

Autorka w branżowych pismach specjalistycznych takich jak As Sprzedaży, Szef Sprzedaży, Nowa Sprzedaż oraz ebooków dotyczących sprzedaży.

Prelegentka w ogólnopolskich i lokalnych konferencjach i wydarzeniach takich jak: Zgrupowanie Asów Sprzedaży, Trenferencja, Biznes Toastmasters, Młodzi na rynku pracy, Środowe Inspiracje oraz Mama w IT.

Specjalistka w tworzeniu nowatorskich rozwiązań biznesowych i programów szkoleń dopasowanych do potrzeb klienta.

Zawód trenera wybrała nieprzypadkowo. Łączy on jej pasję do rozwoju osobistego, z pasją pracy z ludźmi. Jako trener daje okazję do zdobywania doświadczeń.

Na szkoleniach i warsztatach pracuje tak, by uczestnicy wyszli z rozwiązaniami, praktycznie do zastosowania od razu.

13:15 – 13:35 – „Czynniki sukcesu w sprzedaży fotowoltaiki”

Prelegent: Anna Zaremba

Jaki jest przepis na sukces w sprzedaży fotowoltaiki? Anna Zaremba zdradzi wam 3 kluczowe składniki sukcesu i opowie, jak zadbać o to, żeby je cały czas rozwijać.  Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży kilkanaście lat, czy dopiero zaczynasz, Twój sprzedażowy sukces zawsze będzie zależał od tych 3 rzeczy.


Zobacz BIO prelegentów

Anna Zaremba

Właścicielka firmy Szkolenia OZE, która zajmuje się realizacją specjalistycznych szkoleń w zakresie systemów fotowoltaicznych zarówno dla instalatorów jak i przedstawicieli handlowych, a także szkoleń biznesowych w obszarze branży fotowoltaicznej.

Manager i koordynator szkoleń i konferencji dla branży fotowoltaicznej, strateg i wizjoner.

Współpracuje z szerokim gronem ekspertów z branży fotowoltaicznej oraz elektrycznej, skupia się na rzetelnym i merytorycznym przekazaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Pomysłodawczyni i organizatorka międzynarodowej konferencji połączonej z targami wystawienniczymi ONLINE PV Conference&Expo skierowanej do branży fotowoltaicznej.

Swoją działalność realizuje w ramach marki Szkolenia OZE oraz fanpage’a Portal OZE, a także grupy na Facebooku skierowanej do kobiet Fotowoltaika Kobiecym Okiem.

Od 2008 roku związana z tematyką funduszy unijnych. Doradca w zakresie przedsiębiorczości oraz opracowania wniosków o dofinansowanie działalności gospodarczej i biznes planów.

13:35 – 13:45 – Premiera nowych rozwiązań dla handlowców w branży fotowoltaicznej

Prowadzący: Agata Koman-Więch

To czas na premierę nowych rozwiązań dla handlowców w branży fotowoltaicznej.

Nie przegap tego panelu, bo mamy dla Ciebie kilka konkretnych niespodzianek 🙂


Zobacz BIO prelegentów

Agata Koman-Więch

13:45 – 14:00 – „Rozdanie nagród i bonusów. Sesja Q&A”

Prowadzący: Agata Koman-Więch

To czas dla Was 🙂 W tym czasie możecie zadawać nam pytania, a my rozdamy wartościowe nagrody i bonusy.


PATRONAT MEDIALNY

Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb

PARTNERZY MERYTORYCZNI

Thumb
Thumb
Thumb

PARTNERZY

Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb
Thumb

Konferencję przygotowali dla Ciebie specjaliści w swoich dziedzinach!

Szkolenia fotowoltaika.
Grono praktyków z wieloletnim
doświadczeniem

Anna Zaremba

Właścicielka firmy Szkolenia OZE, która zajmuje się realizacją specjalistycznych szkoleń w zakresie systemów fotowoltaicznych zarówno dla instalatorów jak i przedstawicieli handlowych, a także szkoleń biznesowych w obszarze branży fotowoltaicznej.

Manager i koordynator szkoleń i konferencji dla branży fotowoltaicznej, strateg i wizjoner.

Współpracuje z szerokim gronem ekspertów z branży fotowoltaicznej oraz elektrycznej, skupia się na rzetelnym i merytorycznym przekazaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Pomysłodawczyni i organizatorka międzynarodowej konferencji połączonej z targami wystawienniczymi ONLINE PV Conference&Expo skierowanej do branży fotowoltaicznej.

Swoją działalność realizuje w ramach marki Szkolenia OZE oraz fanpage’a Portal OZE, a także grupy na Facebooku skierowanej do kobiet Fotowoltaika Kobiecym Okiem.

Od 2008 roku związana z tematyką funduszy unijnych. Doradca w zakresie przedsiębiorczości oraz opracowania wniosków o dofinansowanie działalności gospodarczej i biznes planów.

Martyna Cichowicz

Z wykształcenia psycholog biznesu, coach i mentor. Wieloletni praktyk sprzedaży.

14 letnie doświadczenie jako handlowiec i menedżer sprzedaży zdobywała głównie w branżach medycznej i szkoleniowej. Sprzedając produkty medyczne miała kontakt zarówno z sieciami aptek jak i prywatnymi właścicielami. Reprezentując hurtownie farmaceutyczną przez lata pracowała nad relacjami z klientami, negocjując umowy, dobierając najlepsze rozwiązania do indywidualnych potrzeb klientów.

Od ponad 4 lat uczy tego innych, prowadząc szkolenia dla handlowców, managerów oraz otwarte szkolenia rozwojowe. Pracuje zarówno z przedsiębiorstwami jak i osobami indywidualnymi.

Obecnie szkoli liderów oraz handlowców, głównie działów call center, retail oraz door to door, przede wszystkim w branży telekomunikacyjnej edukacyjnej i fotowoltaicznej. Tematyka prowadzonych szkoleń to m. in. sprzedaż, zarządzanie, rozwój osobistych kompetencji miękkich.  Jest specjalistką w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań biznesowych i rozwojowych dla uczestników szkoleń.

Elżbieta Sawczuk

Z wykształcenia psycholog biznesu. Certyfikowany trener, coach i mentor.

Wieloletni praktyk sprzedaży. Ma ponad 16 lat doświadczenia w sprzedaży w branżach ubezpieczeń, finansów i edukacji. Nadal aktywnie sprzedaje, żeby nie wypaść z wprawy.

Od ponad 9 lat szkoli handlowców, managerów i dyrektorów sprzedaży.

Pracuje z branżą fotowoltaiczną, transportową, finansową, windykacyjną, edukacyjną i wieloma innymi. Prowadzi szkolenia, mentoringi i indywidualne procesy podnoszące skuteczność sprzedaży u swoich klientów.

Przeprowadziła już ponad 7500 godzin szkoleń. W jej szkoleniach uczestniczyło przeszło 1200 uczestników.

Wykładowca praktycznych przedmiotów biznesowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu i w Opolu.

Autorka w branżowych pismach specjalistycznych takich jak As Sprzedaży, Szef Sprzedaży, Nowa Sprzedaż oraz ebooków dotyczących sprzedaży.
Prelegentka w ogólnopolskich i lokalnych konferencjach i wydarzeniach takich jak: Zgrupowanie Asów Sprzedaży, Trenferencja, Biznes Toastmasters, Młodzi na rynku pracy, Środowe Inspiracje oraz Mama w IT.

Specjalistka w tworzeniu nowatorskich rozwiązań biznesowych i programów szkoleń dopasowanych do potrzeb klienta. Zawód trenera wybrała nieprzypadkowo. Łączy on jej pasję do rozwoju osobistego, z pasją pracy z ludźmi. Jako trener daje okazję do zdobywania doświadczeń. Na szkoleniach i warsztatach pracuje tak, by uczestnicy wyszli z rozwiązaniami, praktycznie do zastosowania od razu.

Natalia Matlak

Działa na rynku usług prawniczych od 2012 r. Ukończyła wyższe studia prawnicze na Akademii Krakowskiej im. A. F. Modrzewskiego na kierunku prawo, broniąc pracę magisterską z prawa gospodarczego pt. „ Nieważność uchwał spółki z o.o.”

Ukończyła podyplomowe studia z zakresu prawa pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz seminarium “Własność intelektualna jako narzędzie zwiększania innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstw” w Instytucie Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W czerwcu 2017 r. ukończyła kurs w Szkole Prawa zdobywając tytuł Mediatora oraz uprawnienia do prowadzenia mediacji. Od 2018 roku wpisana na listę adwokatów Naczelnej Rady Adwokackiej jako członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku – Białej wykonuje zawód adwokata.

Od 2018 roku prowadzi Kancelarię Adwokacką Matlak z siedzibą w Oświęcimiu, należącą do grupy ADDMW Adwokaci i Radcowie Prawni z siedzibą w Bielsku – Białej.

Specjalizuje się w branży odnawialnych źródeł energii, prowadzi szkolenia w zakresie aspektów prawnych dla przedstawicieli handlowych z branży fotowoltaicznej oraz dla firm planujących poszerzyć swoją działalność o sprzedaż fotowoltaiki.

Piotr Faltus

Wieloletni akredytowany wykładowca szkoleń teoretycznych i praktycznych z zakresu systemów fotowoltaicznych dla instalatorów fotowoltaiki oraz przedstawicieli handlowych.

Doradca w zakresie konfiguracji instalacji fotowoltaicznych, projektant instalacji fotowoltaicznych. 

Konsultant wymagań dotyczących podłączeń mikroinstalacji fotowoltaicznych on-grid do sieci energetycznej TAURON S.A., Energoserwis Kleszczów Sp. z o.o., PGE Dystrybucja S.A.

Współpracował z Laboratorium fotowoltaicznym w Kozach, przy Polskiej Akademii Nauk – Instytutu Metalurgii i Inżynierii Materiałowej w Krakowie w zakresie opracowania prototypu miernika energii promieniowania słonecznego opartego o ogniwa fotowoltaiczne.

Od początku kariery zawodowej związany z nośnikami i wytwarzaniem energii.

Od 2010 roku Prezes Centrum Integracji i Rozwoju Regionalnego, specjalista ds. energii odnawialnej, od roku 2011 do nadal nadzór, eksploatacja i konserwacja autonomicznego systemu instalacji fotowoltaicznej zasilania awaryjnego.

Autor programów i materiałów szkoleniowych oraz nadzór nad realizacją merytoryczna szkoleń w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii – „Akademia poszanowania energii” – szkolenia dla samorządów, „Śląskie energią słynie” – szkolenia dla elektryków instalatorów fotowoltaiki , „Śląskie! – w stronę Słońca” – szkolenia dla instalatorów OZE. Koordynator projektu „Śląskie energią słynie”.

Autor i realizator wielu szkoleniowych projektów unijnych skierowanych dla pracowników przedsiębiorstw finansowanych z EFS. Trener i doradca w zakresie wdrażania nowych technologii i pozyskiwania środków inwestycyjnych dla przedsiębiorstw w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych.

Ukończył Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie z tytułem mgr inż., a także studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz Uniwersytecie Jagiellońskim  w Krakowie. Posiada świadectwo Kwalifikacyjne G-1 uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku Dozoru, w zakresie obsługi, remontu, montażu, kontrolno-pomiarowym urządzeń wytwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną w tym zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW i do 1kV oraz Certyfikat instalatora OZE w zakresie systemów fotowoltaicznych.

Dawid Kłosek

Praktyk – instalator i serwisant systemów fotowoltaicznych, a także handlowiec oraz audytor instalacji. Zajmuje się w szczególności projektowaniem i wykonawstwem mikroinstalacji fotowoltaicznych on-grid.

Wykładowca szkoleń praktycznych z zakresu systemów fotowoltaicznych dla instalatorów i przedstawicieli handlowych.

Właściciel firmy w branży fotowoltaicznej oraz elektrycznej.

Posiada Świadectwo Kwalifikacyjne G-1 uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku Eksploatacji i Dozoru, w zakresie obsługi, remontu, montażu, kontrolno-pomiarowym urządzeń wytwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną w tym zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW i do 1 kV.

Jego pasją są nowości z rynku odnawialnych źródeł energii, nowości technologiczne w zakresie inwerterów, modułów, konfiguracja inwerterów oraz  programowanie i montaż osprzętu urządzeń inteligentnych budynków.

Marcin Niemiec

Przedsiębiorca, od 1991 roku prowadzi firmę usługową w branży fotowoltaicznej oraz elektrycznej. Wieloletni wykładowca szkoleń teoretycznych i praktycznych z zakresu systemów fotowoltaicznych, praktyk – instalator systemów fotowoltaicznych. Z zawodu technik elektryk, specjalność elektroenergetyka.

Od 1966 roku ciągle kształcący się w temacie odnawialnych źródeł energii. Ukończył edukację w zakresie:

– Monter, instalator systemów fotowoltaicznych,
– Systemy pozyskiwania energii słonecznej i wiatrowej,
– Pracownik ogólnobudowlany dla kadry kierowniczej,
– Szkolenie dla właścicieli i pracodawców wykonujących zadania montera instalacji sanitarnej i gazowej,
– Mistrz budowlany w zakresie BHP instalacji elektrycznej i gazowej,
– Bezpieczeństwo i higiena pracy dla pracowników używających elektronarzędzi,
– Bezpieczeństwo i higiena pracy dla pracodawców wykonujących zadania służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy,
– Ochrona przeciwpożarowa.

Dawid Kłosek

Praktyk – instalator i serwisant systemów fotowoltaicznych, a także handlowiec oraz audytor instalacji. Zajmuje się w szczególności projektowaniem i wykonawstwem mikroinstalacji fotowoltaicznych on-grid.

Wykładowca szkoleń praktycznych z zakresu systemów fotowoltaicznych dla instalatorów i przedstawicieli handlowych.

Właściciel firmy w branży fotowoltaicznej oraz elektrycznej.

Posiada Świadectwo Kwalifikacyjne G-1 uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku Eksploatacji i Dozoru, w zakresie obsługi, remontu, montażu, kontrolno-pomiarowym urządzeń wytwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną w tym zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW i do 1 kV.

Jego pasją są nowości z rynku odnawialnych źródeł energii, nowości technologiczne w zakresie inwerterów, modułów, konfiguracja inwerterów oraz  programowanie i montaż osprzętu urządzeń inteligentnych budynków.

Anna Zaremba

Organizatorka konferencji, CEO Szkolenia OZE
Portal OZE

Elżbieta Sawczuk

Certyfikowany trener,
coach i mentor

Dawid Kłosek

Specjalista
do spraw fotowoltaiki

Piotr Faltus

Akredytowany wykładowca z zakresu systemów fotowoltaicznych

Martyna Cichowicz

Psycholog biznesu, coach i mentor. Wieloletni praktyk sprzedaży